אודותיי

אז שמי רוזי עזרא, בת 34 נשואה פלוס אחת קטנה ומיוחדת ובקרוב עוד תינוק יצטרף למשפחה.

כשהייתי צעירה יותר, היה לי חלום ללמוד תסריטאות בניו יורק, אז בגיל 20, חודשיים לאחר שיחרורי מהשירות הצבאי, טסתי לניו יורק עם מעט כסף והרבה אמביציה והתחלתי את המסע שלי שם למשך 5 שנים שהיו לא הכי קלות אבל מאוד מעצימות.

במהלך השהות שלי שם, חגגתי את חג ״ההלוואין״ כמה וכמה פעמים וכל פעם הופתעתי מחדש מהיצירתיות והיופי של התחפושות שם. אפילו דיגמנתי לקטלוג תחפושות של ״רוביס״ ושם בכלל ראיתי עולם ומלואו של תחפושות שוות ותמיד תהיתי איך אין בארץ תחפושות שוות. למה כשאני הייתי בתיכון הייתי צריכה לחשוב על רעיון לתחפושת וללכת לקנות בדים וללכת לתופרת ולהסביר לה ותמיד זה לא יצא כמו שרציתי. או לחילופין להתפשר על תחפושת קנויה מאחת מדוכני הקניון בסחורה זולה ולא מחמיאה.

כשחזרתי לארץ בגיל 25, התחלתי לעבוד באל על ואז אני בעזרת חברתי היקרה (שהייתה אז שותפה שלי למסע הזה שהיום נקרא רוזהלה תחפושות) חשבנו למה לא להביא תחפושות מארצות הברית.

אז הבאנו במזוודה כמות לא גדולה מדיי והביקוש היה עצום. אני זוכרת שהיה ממש תור בכניסה לבית שלי וממש טירוף. באותו רגע הבנו את גודל הפוטנציאל. שנה לאחר מכן פתחנו חנות בדיזינגוף סנטר שהייתה מאוד מוצלחת ושנה אחרי זה נפרדנו ופתחתי את חנות התחפושות לבד בשם רוזה׳לה. ומאז שאני אמא – אני מוכרת את התחפושות בתקופת פורים בביתי וכמובן גם אונליין.

כל שנה כשאני מזמינה את הקולקצייה החדשה מארצות הברית, אני תמיד מתלבטת מה להזמין ואיך אפשר שהתחפושות יהיו יותר מותאמות לקהל הישראלי , לבישות יותר , לא קצרצרות כמו תחפושות עם בוי שורטס או בגדי גוף שכמה שזה מהמם – זה לא מתאים לכולם. עד היום הייתי מוצאת פתרונות עם הוספת חצאיות טוטו או גרביונים אבל בתוך תוכי ידעתי שזה לא הפתרון הנכון ביותר.

ואז לקראת פורים 2020, החלטתי לייצר קולקצייה משל עצמי, מחמיאה, סקסית, לבישה, ומותאמת לקהל הישראלי. אז אתן מוזמנות להסתכל באתר, באינסטגרם ובפייסבוק שלנו ואפילו להגיע אלינו למדידות בשעות הפתיחה.

שיהיה לכולנו חג פורים מהמם!